Doradztwo żywieniowe obejmuje szeroki zakres działań mających na celu poprawę samopoczucia, redukcję niekorzystnych dla zdrowia czynników odżywczych i uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla jakości naszego życia. Spotkajmy się!

Dowiedz się jak mogę Ci pomóc

Doradztwo żywieniowe obejmuje szeroki zakres działań mających na celu poprawę samopoczucia, redukcję niekorzystnych dla zdrowia czynników odżywczych i uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla jakości naszego życia. Spotkajmy się!

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Centrum Doradztwa Żywieniowego

Skontaktuj się

Skontaktuj się z nami w dowolnej sprawie dotyczącej MeetMe lub umów się na wizytę.

Spotkajmy się:

ASGO Gabinety Zdrowia
ul. Marcelińska 92-94
60-324 Poznań

Rejestracja:

Telefoniczna:
+ 48 600 305 145
+48 880 229 430

E-mail:
meetme.dietetyka@gmail.com

Wyślij wiadomość:

captcha

Zobacz jak do nas trafić:

Oświadczenie

W związku z tym, że w dniu 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, czyli tzw. „RODO”.
Pragnę poinformować Państwa korzystających z moich usług, że Meet Me Magdalena Lutomska – Piechocka dysponuje  Państwa danymi osobowymi w postaci imienia i nazwiska, adresu, telefonu, adresu e-mail, danymi z wywiadu żywieniowego i wynikami badań.
Jeżeli chcecie Państwo korzystać z moich usług będzie wiązało się to z jasnym wyrażeniem zgody na powierzenie mi danych osobowych na piśmie podczas wizyty dietetycznej. Ze względu na moją współpracę z ASGO Centrum Zdrowia również zgoda będzie dotyczyć powierzenia danych dla ASGO Centrum Zdrowia w ograniczonym zakresie:
– wizyta dietetyczna: imię, nazwisko, adres, telefon, email
– wizyta SCIO: imię, nazwisko, adres, telefon, email, raport badania SCIO

Jednocześnie informuję, że przeszłam szkolenie pt „RODO w gabinecie dietetyka” i Państwa dane profilowane będą przechowywane u mnie, jak również w Centrum Zdrowia ASGO bezpiecznie przez cały okres trwania Państwa zgody na ich przetwarzanie i będą obejmować jedynie obszar działań Meet Me Magdalena Lutomska – Piechocka i nigdy nie zostaną udostępnione nikomu bez Państwa zgody.

W każdej chwili możecie Państwo poprosić o usunięcie swoich danych z mojej bazy, co można uczynić wysyłając maila na adres meetme.dietetyka@gmail.com.

Proudly developed by Webzooh & Szajba Copyright ⓒ 2015 Meet Me