Doradztwo żywieniowe obejmuje szeroki zakres działań mających na celu poprawę samopoczucia, redukcję niekorzystnych dla zdrowia czynników odżywczych i uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla jakości naszego życia. Spotkajmy się!

Dowiedz się jak mogę Ci pomóc

Doradztwo żywieniowe obejmuje szeroki zakres działań mających na celu poprawę samopoczucia, redukcję niekorzystnych dla zdrowia czynników odżywczych i uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla jakości naszego życia. Spotkajmy się!

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Centrum Doradztwa Żywieniowego

Poznajmy się bliżej

Kim jesteśmy i czego możecie się spodziewać spotykając się z nami?

O nas

Centrum Doradztwa Żywieniowego Meet Me to miejsce oferujące kompleksową opiekę i pomoc, obejmującą zmiany w sposobie odżywiania, stanie ciała oraz ducha.

Dla nas człowiek stanowi jedność, gdzie jeden element wspiera kolejne a wszystkie muszą być w równowadze by spełniać właściwie swoje zadania. Doradztwo żywieniowe w naszym Centrum łączy wiedzę dietetyki Zachodu – uniwersytecką, z elementami dietetyki Wschodu, tzw. energetycznej. Jest ona inspirowana założeniem, że człowiek jest częścią natury, w związku z tym, powinien szukać z nią kontaktu, doceniać jej plony i korzystać z ich dobrodziejstw. Stawiamy na rodzaj terapii pożywieniem, gdyż wierzymy, że określone produkty mogą wywoływać określone działanie.

Choć naturalne odżywianie jest fundamentem i naszą podstawową działalnością, nie możemy pominąć tak ważnej kwestii jaką jest dbałość o ciało. Oferowane przez Meet Me programy żywieniowe wspierane są masażami dobieranymi do potrzeb i założeń diety. Oferta jest szeroka i obejmuje wiele technik dotyku ciała.

W szczególny sposób skupiliśmy się na ruchu. Promujemy aktywność fizyczną dobraną do indywidulanych potrzeb, a z palety różnych form ruchu wybraliśmy takie, które najlepiej odpowiadają potrzebom dzisiejszego świata –  redukcja stresu, bólu, stabilizacja mięśni, wzmacnianie powięzi czy właściwe oddychanie. Nie zapomnieliśmy też o biegaczach i osobach zaangażowanych w budowanie masy mięśniowej. Wszystkie programy prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i mogą być wspierane właściwym programem żywieniowym.

W naszej siedzibie możliwy jest również zakup ziół i suplementów wspierających dietę. Oferujemy również zakup naturalnych produktów prosto od rolnika w sklepie on- line. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu!

W imieniu całego zespołu zapraszam Państwa do odwiedzenia nas w nowej siedzibie!

Magdalena Lutomska – Piechocka

Właściciel Centrum Doradztwa Żywieniowego Meet Me

 

„Zdrowe żywienie to świadomość higieny życia – czynny sport, równowaga emocjonalna i odpoczynek mają wpływ na jakość i długość życia.”

Magdalena Lutomska – Piechocka

Doradztwo żywieniowe

Prawidłowe odżywianie powinno być planowane- znaczenie ma wybór sklepu, sposób przyrządzania potraw jak i miejsce, gdzie będzie spożywany posiłek. Spokojna, rodzinna atmosfera, wolna o zgiełku i stresu odpręża i sprzyja lepszemu funkcjonowaniu hormonów, gruczołów trawiennych i pracy jelit. Zdrowe żywienie to  również higiena życia. Sport, równowaga emocjonalna, sposoby odpoczynku i relaksu maja istotny wpływ na jakość i długość życia. Jeszcze niedawno trening wiązał się tylko ściśle z aktywnością sportową, obecnie nie tylko jest on częścią lifestylu ale również stał się nieodzownym elementem terapii medycznych.

Fizjologicznie już od 30 roku życia pojawiają się pierwsze znaczące zmiany w gospodarce hormonalnej człowieka-  „zwalnia“metabolizm, spada tolerancja stresu, i jednocześnie wzrasta czas potrzebny na regenerację. Niestety zmiany w naszym otoczeniu nie podlegają tym procesom. Życie, ogólnie mówiąc, przybiera na szybkości, wymagana jest zdolność szybkiej reakcji, takie zwroty jak „ drugi etat“, „multitasking“ nie są już rzadkością. Nowe modele komunikacji zmuszają nas do ciągłego dopasowywania się. To wszystko wymaga dużych nakładów energetycznych. Holistyczne widzenie człowieka z jego sposobem życia i podejściem do odżywiania jest kluczowym elementem naszego doradztwa żywieniowego.

Poznaj ofertę MeetMe
Proudly developed by Webzooh & Szajba Copyright ⓒ 2015 Meet Me