Doradztwo żywieniowe obejmuje szeroki zakres działań mających na celu poprawę samopoczucia, redukcję niekorzystnych dla zdrowia czynników odżywczych i uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla jakości naszego życia. Spotkajmy się!

Dowiedz się jak mogę Ci pomóc

Doradztwo żywieniowe obejmuje szeroki zakres działań mających na celu poprawę samopoczucia, redukcję niekorzystnych dla zdrowia czynników odżywczych i uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla jakości naszego życia. Spotkajmy się!

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Centrum Doradztwa Żywieniowego

Dieta

Układana jest na podstawie wyników uzyskanych z wywiadu i analizy składu masy ciała. Projektowanie diety ma na celu wspieranie w osiąganiu pożądanego celu i co najważniejsze– w stabilizacji.

Rejestracja:

+48 880 229 430

meetme.dietetyka@gmail.com

Zakres:

Program żywieniowy może obejmować spersonalizowaną dietę w połączeniu z masażami modelującymi sylwetkę ciała oraz konsultację z trenerem.

Dieta

Słowo dieta jest bezpośrednie i zrozumiałe, jednakże dość mocno kojarzone z 7 dniowym jadłospisem, który ma załatwić wszystkie nasze problemy.

Misja Centrum Doradztwa Żywieniowego Meet Me wykracza poza ten schemat, gdyż ma na celu zmienianie nawyków żywieniowych na stałe i całościowego spojrzenia na dobrostan jakim jest zdrowie.

Na pierwszej wizycie najczęściej okazuje się, że przychodząc po dietę „na schudnięcie”, odkrywamy wiele innych aspektów mogących mieć wpływ na naszą nadwagę, czy ogólne złe samopoczucie.

Pierwsze spotkanie z naszym doradcą żywieniowym jest najistotniejszym elementem kuracji. Efektem spotkania jest bowiem opracowanie zindywidualizowanej strategii działania.

Jeżeli podejmiesz z nami dalszą współpracę opartą na tej strategii – możesz liczyć na pełen sukces w terapii!

Co może zawierać strategia?

  • Spersonalizowany program odchudzający
  • Żywienie z nietolerancjach pokarmowych
  • Rewitalizacja flory bakteryjnej
  • Ogólne zalecenia żywieniowe z przykładowymi przepisami (dedykowany głównie dzieciom, małym sportowcom i przyszłym mamom)
  • Kontrola pomiarów i skład masy ciała
  •  Określenie niedoborów lud nadmiarów w organizmie na podstawie wywiadu TCM
  • Dobór suplementów i ziół wspierających dany stan
  • Zalecenia dotyczące pracy z ciałem (ruch, masaże)
  • Dieta dla sportowców

 

W ramach prowadzonej diety zapraszamy do zakupów prosto od rolnika w naszym sklepie on-line!  

Informacje dodatkowe:

Podczas pierwszej wizyty odbędzie się kompleksowe badanie składu Twojego ciała i poznanie Twoich nawyków żywieniowych. Jeżeli chcesz uzupełnić ankietę i przynieść ją ze sobą do gabinetu, skontaktuj się  aby ją uzyskać.

Sprawdź cennik usług dietetycznych i skontaktuj się z nami!

Proudly developed by Webzooh & Szajba Copyright ⓒ 2015 Meet Me