Doradztwo żywieniowe obejmuje szeroki zakres działań mających na celu poprawę samopoczucia, redukcję niekorzystnych dla zdrowia czynników odżywczych i uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla jakości naszego życia. Spotkajmy się!

Dowiedz się jak mogę Ci pomóc

Doradztwo żywieniowe obejmuje szeroki zakres działań mających na celu poprawę samopoczucia, redukcję niekorzystnych dla zdrowia czynników odżywczych i uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla jakości naszego życia. Spotkajmy się!

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Centrum Doradztwa Żywieniowego

Wykłady

Misją Centrum Doradztwa Żywieniowego Meet Me jest również promocja zdrowia!

Rejestracja:

+48 880 229 430

meetme.dietetyka@gmail.com

Zakres:

Prowadzenie wykładów i szkoleń z zakresu doradztwa żywieniowego  nie tylko dla jednostek, ale dla również wśród poszczególnych grup społecznych.

Informacje dodatkowe:

Wszystkie wykłady prowadzone są przez naszego specjalistę ds. Dietetyki i Żywienia oraz Specjalistę Dietetyki Prewencyjnej wdł TMC – Magdalenę Lutomską – Piechocką. Oferta przygotowywana jest pod indywidualne zamówienie. Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższymi wykładami – skontaktuj się z nami! 

Wykłady

Misją Centrum Żywieniowego Meet Me jest również promocja zdrowia, dlatego równie chętnie propagujemy zdrowie nie tylko dla jednostek, ale dla również wśród poszczególnych grup społecznych.

 

1. Szkoły i przedszkola:

Najbliższe naszemu sercu są dzieci i ich rodzice. Kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat jest najlepszą inwestycją na lepszą przyszłość. Głęboko wierzymy, że w świecie wszechobecnych i łatwo osiągalnych wysoko przetworzonych produktów, można jeszcze wychować pokolenia, które będą mogły cieszyć się zdrowiem i dobrym życiem.

Program edukacyjny opiera się na aktywnych, angażujących warsztatach dla dzieci i wykładach uzupełniających dla ich rodziców.

 

2. Kobiety 35+:

Nasze spotkania są prowadzone w atmosferze zaufania. Kobiece spotkania mają niesamowitą energię, taką o jaką trudno w każdym innym gronie. Wymiana doświadczeń, intuicyjne rozumienie poszczególnych zagadnień powoduje, że każda z Pań wychodzi z wielką wiedzą i poczuciem zrobienia „dobrej roboty”.

Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do zakładki Kobieta 35+.

 

3. Grupy zawodowe: 

Dla osób spędzających większość dnia za biurkiem oraz osób będących w ciągłym biegu!

Jednych i drugich łączy bezustanny stres, pracoholizm i brak czasu na regularne jedzenie. Program edukacyjny w tych grupach zawodowych jest zazwyczaj witany z cierpkimi minami. Jednakże kiedy zaczynamy mówić o rzeczach z pozoru niemożliwych, czyli pokazywać co jeść i suplementować by wspierać aktualny stan, zazwyczaj zapalamy iskrę ciekawości.

Na naszych wykładach dowiesz się co jeść by wzmocnić wzrok i jakie są składniki herbatki dla „komputerowców-kanapowców”, jak nie upaść ze zmęczenia kiedy zbliża się weekend i trzeba spędzić aktywny czas z rodziną, czy warto w pracy drzemać i czy to może poprawić naszą efektywność oraz jakimi pokarmami wzmocnić potencję i libido, kiedy stres nas nie opuszcza.

Cennik prowadzenia wykładów ustalany jest indywidualnie.

Proudly developed by Webzooh & Szajba Copyright ⓒ 2015 Meet Me