Doradztwo żywieniowe obejmuje szeroki zakres działań mających na celu poprawę samopoczucia, redukcję niekorzystnych dla zdrowia czynników odżywczych i uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla jakości naszego życia. Spotkajmy się!

Dowiedz się jak mogę Ci pomóc

Doradztwo żywieniowe obejmuje szeroki zakres działań mających na celu poprawę samopoczucia, redukcję niekorzystnych dla zdrowia czynników odżywczych i uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla jakości naszego życia. Spotkajmy się!

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Centrum Doradztwa Żywieniowego

Zespół

Oto osoby, które tworzą Meet Me i dbają o Twoje dobre samopoczucie.

Karolina Piotrowska

Trener personalny

Karolina kocha życie i ludzi. Ma niezwykłą energię i umiejętności motywacyjne – przy niej trudno nic nie robić! Kiedy wydaje się Ci się, że nie masz siły na ani jeden krok, jej energia porwie Cię z siłą wodospadu. Piękna fit kobieta, maratonka, której sport i zdrowe żywienie to sposób na życie. Prowadzi inicjatywę FITspot – treningi na świeżym powietrzu, dla wszystkich osób walczących o piękną sylwetkę.

Daria Stróżyk

Masażystka i Fizjoterapeutka

W zawodzie pracuje już od 9 lat. Wykonuje masaże wspomagające odchudzanie, które wraz z dietą i wysiłkiem fizycznym skutecznie modelują kłopotliwe partie ciała.W masażu stosuje wiele technik i „wspomagaczy”, m.in. ujędrniający peeling algowo–solankowy, masaż izometryczny wzmacniający mięśnie czy limfatyczny masaż bańką chińską.

Magdalena Lutomska-Piechocka

Specjalista d/s dietetyki i Doradztwa Żywieniowego
Specjalista d/s dietetyki leczniczej i profilaktycznej wdł TMC

Zawsze fascynowała mnie medycyna, ziołolecznictwo i homeopatia, dlatego postanowiłam stanąć po drugiej stronie. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Dietetyka i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz Kurs Odżywiania wdł TMC uwieńczony egzaminem, obecnie kontynuuję naukę w tej dziedzinie. Kocham pracę z ludźmi. Uznaję holistyczne podejście do człowieka, szukam rozwiązań, pytam, obserwuję.

Beata Lutomska–Kaufmann

Lekarz medycyny ogólnej i ortomolekularnej

Konsultacje w zakresie diagnostyki hormonalnej. Kobieta o cudownej energii, zaraża pozytywnym nastawieniem do świata, z ogromnym doświadczeniem w pracy z bioidentycznymi hormonami. Właściwa diagnoza i celowana terapia to podstawa jej lekarskiej działalności, w której centrum jest CZŁOWIEK.

Joanna Polkowska

Praktykuje Lomi Lomi Nui od 2010 roku. Absolwentka i certyfikowana trenerka Kino Mana, pobierała nauki u hawajskiej mistrzyni Susan Pa’iniu Floyd. Szkoła Kino Mana w Aloha International kształci masażystow i nauczycieli Lomi Lomi Nui, zgodnie z tradycja Kahu Abrahama Kawai’i.

Pracuje w Niemczech i w Polsce. Nieustannie kontynuuje swoja naukę w dziedzinie metod przywracania równowagi ciała, umysłu i ducha. W swojej pracy wykorzystuje terapie dźwiękiem oraz wybrane narzędzia bio-energetyki (Gentle Bio-Energetics wg. Eva Reich), np. Dotyk Motyla, Balans Energetyczny, Polarity. Jej misją jest stwarzanie warunków dla budowania uważności i obecności. Stanu, w którym człowiek prawdziwie kocha siebie, czerpie radość z życia i jest inspiracja dla innych.

 

Proudly developed by Webzooh & Szajba Copyright ⓒ 2015 Meet Me