Doradztwo żywieniowe obejmuje szeroki zakres działań mających na celu poprawę samopoczucia, redukcję niekorzystnych dla zdrowia czynników odżywczych i uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla jakości naszego życia. Spotkajmy się!

Dowiedz się jak mogę Ci pomóc

Doradztwo żywieniowe obejmuje szeroki zakres działań mających na celu poprawę samopoczucia, redukcję niekorzystnych dla zdrowia czynników odżywczych i uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla jakości naszego życia. Spotkajmy się!

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Centrum Doradztwa Żywieniowego

Masaże

Centrum Doradztwa Żywieniowego Meet Me oferuje wiele możliwości pracy z ciałem- jedną z tych form są masaże.

Rejestracja:

+48 880 229 430

meetme.dietetyka@gmail.com

Zakres:

Masaże klasyczne całościowe, masaże klasyczne częściowe, masaże orientalne,
spa&wellness, osteopatia

Masaże- praca z ciałem!

Centrum Doradztwa Żywieniowego Meet Me oferuje wiele możliwości pracy z ciałem- jedną z tych form są masaże.

 

1.Masaże klasyczne całościowe:

 

Podstawowym masażem, który jest wykonywany w naszym Centrum jest masaż popularnie nazywany odchudzającym. Jest to kombinacja masażu limfatycznego, izometrycznego lub bańką chińską– strategia masażu dopierana jest w zależności od stanu skóry i wrażliwości ciała na dotyk. Masaż ten doskonale wspiera programy odchudzające, dlatego jest ich integralną częścią.

Dostępne formy masażu:

 • Leczniczy (możliwy również w połączeniu z gimnastyką leczniczą)
 • Sportowy
 • Relaksacyjny

 

2. Masaże klasyczne częściowe:

 • Leczenie pleców
 • Limfatyczny nóg
 • Masaż twarzy z peelingiem i maską
 • Masaż biustu

 

3. Masaże orientalne, spa&wellness

 • Ajurwedyjski
 • Bambusowy
 • Gorącymi kamieniami
 • Z maską czekoladową

4. Rytuał Lomi Lomi Nui

Zapraszamy na Hawajski Masaż o wielkiej regenerującej mocy. Odpręż ciało, uspokój umysł i uwolnij duszę. Tu spotkasz siebie i wyzwolisz swój potencjał w atmosferze bezwarunkowej miłości.

Lomi Lomi Nui to głęboki, rewitalizujący masaż wywodzący się ze starożytnej tradycji Hawajów. Jest to holistyczna praca z człowiekiem na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Lomi Lomi Nui wspiera zdrowie poprzez balansowanie przepływu energii życiowej (Mana), uruchamiając naturalne procesy samouzdrawiania. Płynne, obejmujące i kojące ruchy rozluźniają ciało, dzięki czemu możliwe jest uwalnianie stresu – przyczyny wszystkich chorób. Łagodnie i stopniowo ustępują napięcia, bole, przykurcze. W ten sposób Lomi Lomi wspiera zdrowie fizyczne oraz sprzyja leczeniu nerwic, apatii czy depresji.Lomi Lomi Nui wykracza poza masaz. Jest to doswiadczenie sprzyjajace budowaniu swiadomosci ciala, uwaznosci oraz nowych relacji ze soba i otoczeniem. Jest piekna, prosta droga do tego, czego wszyscy szukamy: spokoju, zadowolenia, kreatywnosci, radosci zycia i otwarcia na nowe perspektywy.

Ta świadoma praca z ciałem-umysłem-duchem jest dla wszystkich. Dynamika masażu oraz sila nacisku są intuicyjnie dostosowywane do kondycji i potrzeb osoby odbierającej. Lomi Lomi Nui odbywa się w absolutnym poszanowaniu godności człowieka i dbałości o jego wielowymiarowy komfort. Dla ciężarnej kobiety i jej dziecka jest to piękne doświadczenie oraz przygotowanie do porodu.

5. Osteopatia – medycyna manualna pomocna w leczeniu wielu schorzeń.

Osteopatia jest bardzo skuteczną, bezpieczna i delikatną formą medycyny manualnej, stosowaną od 140 lat w diagnostyce, leczeniu, a również profilaktyce prozdrowotnej na całym świecie.

Osteopatia to dziedzina terapii, która traktuje organizm, jako całość, skupia się właśnie na odnalezieniu i leczenie pierwotnych przyczyn, co zmniejsza ryzyko wszelkich nawrotów. Podczas badania może odkryć strefy, o które należy szczególnie zadbać, a także zabezpieczyć się przed przyszłymi problemami zdrowotnymi, ponieważ ta sama przyczyna może być powodem innych nieujawnionych jeszcze problemów.

Terapia osteopatyczna zajmuje się badaniem ruchomości tkanek i przywracaniem ich prawidłowego funkcjonowania. Po wcześniejszym szczegółowym wywiadzie, analizie historii chorób oraz dokładnemu badaniu, za pomocą odpowiednio dobranej terapii Twój osteopata opracuje strategię leczenia. Te niezwykle subtelne techniki osteopatyczne pozwolą, aby układ mięśniowo-szkieletowy, układ pokarmowy, układ nerwowy, układ immunologiczny oraz układ krążenia zaczęły optymalnie pracować. Regulacja systemów pobudza organizm do samoregulacji, a tym samym zmusza go do powrotu na właściwe tory. Osteopata wykorzystuje m.in. terapię wisceralną(trzewną), czaszkowo- krzyżową, osteopatyczny drenaż limfatyczny, MET (Metoda energizacji mięśni), GOT(General Osteopathic Treatment- ogólny zabieg osteopatyczny), BLT (Balanced Ligamentous Tension równoważenie napięć więzadłowych), odkręcania powięziowe, artykulacje stawowe i wiele innych.

Jako, że techniki osteopatyczne obejmują łagodne leczenie są odpowiednie do leczenia noworodków, dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży, osób dorosłych, osób starszych, jak i dla tych ze złożonymi problemami. Osteopatia doskonale uzupełnia tradycyjną medycynę wspierając organizm w przyspieszeniu procesów regeneracji po urazach, operacjach czy po porodzie.

Należy pamiętać, że Osteopata to nie czarodziej, który sprawi, że ból zniknie. Osteopata to specjalista, który zmobilizuje organizm do samoregulacji wykorzystując jego własne naturalne mechanizmy.

Najczęstsze wskazania do leczenia osteopatycznego:

 • zespoły bólowe kręgosłupa, stawów i mięśni, wady postawy, obrzęki itd.
 • ból i zawroty głowy, migreny, ból stawu skroniowo – żuchwowego, szumy uszne itd.
 • dyskopatia, rwa kulszowa, udowa, ramienna itd.,
 • funkcjonalne zaburzenia układu pokarmowego, refluks, zgaga, ZDJ, zaparcia, wzdęcia itd.
 • wysiłkowe nietrzymanie moczu, wzmożone parcie, hemoroidy itp.
 • problemy ginekologiczne, pochwica, bolesne miesiączki, obniżenie/wypadanie ścian pochwy itd.
 • rozejście spojenia łonowego, mm. prostego brzucha, praca z blizną po cc, bóle w kątach żebrowych, bóle w pachwinach, bóle kości guzicznej, itd.
 • kontuzje i urazy sportowe itd.

Informacje dodatkowe:

W Centrum Doradztwa Żywieniowego Meet Me możesz  również skorzystać z RYTUAŁU LOMI LOMI NUI, który jest 2 godzinną pracą z ciałem w atmosferze spokoju, śpiewu i muzyki. Jest głęboko to relaksujące spotkanie z głębią własnej duszy. Spotkanie trwa około 2,5 h i obejmuje 120 min głębokiego masażu oraz relaks i kąpiel w dźwiękach mis tybetańskich

Zapisy na Rytuał Lomi Lomi są organizowane wyłącznie jako wydarzenie miesiąca. Aby dowiedzieć się więcej i zapisać na wydarzenie– zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź cennik masaży i skontaktuj się z nami!

Proudly developed by Webzooh & Szajba Copyright ⓒ 2015 Meet Me